Trime X-Mast 4X320W-LED
类别
拖车式灯塔
品牌/型号
Trime X-Mast 4X320W-LED
生产年份
2025
附加选项
未使用
国家
荷兰
一般等级
1
马斯客 ID
74591FE1
详细信息
内部库存编号
X-mast-A0100
电源类型
电动产品
类型
Led
生产号/编号
最新检验记录
先前车主有几个
0
售后服务记录
运输状态重量
445 公斤
发动机
Geen
发动机制造商
Geen
运输尺寸(长x宽x高)
1100 x 1100 x 2570 mm
排放标准
第六阶段/第六层
状态/质保
1 jaar volledige fabrieksgarantie
制造国
意大利
成交条件
EXW
证书
CE认证
附属装置
Handmatige lier en steunpoten.
其他信息
Volledig elektrisch aangedreven mobiele lichtmast. Verlichting : 4x 320W LED Verlichte oppervlakte : 9300 m² Gewicht : 445 kg In- en outlet stekker : 16A – 230VAC Masthoogte : 8,5 meter Windstabiliteit : 110 km/ u
Trime North B.V.
Wortelsteeke 7A 4751 XM Oud Gastel Zuid-Holland 荷兰