林德 E35HL/1252-01 Container Cabin
类别
电动叉车
品牌/型号
生产年份
2024
使用小时
92 小时
设备所在位置
Rae vald
国家
爱沙尼亚
一般等级
1
马斯客 ID
57192BD8
详细信息
内部库存编号
WB24EE038
生产号/编号
H21252N00486
车轮数量
4
最大起重能力
3500 公斤
重心距离
500 mm
最大举升高度
4830 mm
自由升力
1445 mm
驱动高度
2230 mm
叉杆
三重的
货叉托架
整体侧移
车厢
封闭式车厢
轮胎类型
超级松紧带
电池电压
80 V
电池容量
775 Ah
电池出厂年份
充电器生产商
Fronius
充电器电压
80 V
充电电流
90 A
驾驶盘数量
2
主动轮数量
2
运输状态重量
前轮尺寸
后轮尺寸
制造国
德国
证书
CE认证
其他信息
Suunavalikuga versioon, mittemäärivad täisrehvid, porikaitsmed ees ja taga, aku laadimine tagant, integreeritud kahvlitekülgnihe laiusega 1300 mm, soojendusega täiskabiin, Comfort PVC-iste, rooli kõrguse reguleerimise võimalus, panoraam sisepeegel, raadio, valgustusega A4 hoidja, kahe joystickiga masti juhtimine, 2 LED töötuld ees ja 1 taga, Vertilight tuled masti küljes, kaubakaalu idikaator, USB pistik 5V käetoes, RFID kaardiga käivitamine, löögiandurid, analüüs, tagurdamisel helisignaal, vilkur, masti kaldenurga salvestamise võimalus, BlueSpot märgutuli taga, hüdroleevendi, kahvlitepositsioneer ELM 5LC 35 1250 mm. Single pedal system, Parking brake automatic, SE 315/45-12 non marking, SE 200/50-10 non marking, anti-spray mudflaps front and rear, battery PB charging (Rear), Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, Container cabin view h6=2225mm, Comfort PVC seat, Heater, Height adj. steering column, Internal Panorama Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT, A4 Clipboard illuminated, 2 Add. Hyd. Chassis Side, 2 Add. Hyd. Mast Side Triplex, Config. Button A1-A2, Config. Button A3-A4, Load weight indicator, Single preselection mast tilt, LED working lamps: 2 front and 1 rear, USB socket 5V in armrest, Standard Display 3,5", access control RFID, Data Transfer Online, crash detection, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, BlueSpot, Hydr. accumulator, Power sett. selectable display, Microfilt.f.Hydrost. trans system.