EP ESA121-M-1600
品牌/型号
EP ESA121-M-1600
生产年份
2024
附加选项
未使用,租赁
设备所在位置
Raisio
马斯客 ID
50FCF0A4
重心距离
600 mm
最大举升高度
1613 mm
自由升力
1530 mm
驱动高度
1951 mm
叉杆
单工的
货叉长度
1150 mm
发动机输出功率
0.65 kW (0.88 马力)
充电器电压
24 V
充电电流
15 A
运输状态重量
490 公斤
运输尺寸(长x宽x高)
1760 x 826 x 1951 mm
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Kääntösäde 1452mm
- Työkäytäväleveys: 2212 mm (kuorman pituus 1200 mm)
- Ajonopeus 4/4,5 km/h ( kuormattuna / kuormaamattomana )
Masto:
- 1613mm monomast
- Nostokorkeus 1613 mm
- Vapaa nosto 1530mm
- Maston korkeus maksimissa 1991 mm
- Rakennekorkeus 1951 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1742 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 490 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW
- Nostomoottori 3 kW
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 105Ah
- Laturi 24V