EP ESA121-3600
品牌/型号
EP ESA121-3600
生产年份
2025
附加选项
未使用
设备所在位置
Raisio, Varsinais-Suomi
马斯客 ID
F058B754
重心距离
600 mm
最大举升高度
3613 mm
驱动高度
2295 mm
叉杆
双工的
货叉长度
1150 mm
发动机输出功率
0.65 kW (0.88 马力)
充电器电压
24 V
充电电流
15 A
运输状态重量
700 公斤
运输尺寸(长x宽x高)
1760 x 826 x 2295 mm
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg / 600mm
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Työkäytäväleveys: 2240 mm (kuorman pituus 1200 mm)
Masto:
- 3600 mm duplex
- Nostokorkeus 3613 mm
- Maston korkeus maksimissaan 4060 mm
- Rakennekorkeus 2295 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1760 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 700 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW/DC
- Nostomoottori 3 kW/DC
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 2X12V / 105Ah
- Laturi 15Ah / 24V