EP ESA121-2700
打印
信息
类别
手推堆垛车
品牌/型号
EP ESA121-2700
生产年份
2025
附加选项
未使用
设备所在位置
Raisio, Varsinais-Suomi
国家
芬兰
一般等级
马斯客 ID
4A9F2A24
定价
选择币种
价格
详细信息
电源类型
电动产品
先前车主有几个
0
最大起重能力
重心距离
600 mm
最大举升高度
2713 mm
驱动高度
1845 mm
叉杆
双工的
货叉长度
1150 mm
发动机输出功率
0.65 kW (0.88 马力)
状态/质保
1 vuosi / 2000h
电池容量
105 Ah
电池出厂年份
充电器电压
24 V
充电电流
15 A
运输状态重量
700 公斤
运输尺寸(长x宽x高)
1760 x 826 x 1845 mm
剩余前轮/车盘
100
后轮胎折旧程度
100
证书
CE认证
附属装置
-Virta-avain
-Akun varaustilan näyttö
配件
蓄电池充电器
Sisäänrakennettu varaaja
其他信息
Tekniset tiedot:
- Nostokyky 1200kg / 600mm
- Pyörien laatu: Polyuretan
- Telipyörät
- Työkäytäväleveys: 2240 mm (kuorman pituus 1200 mm)
Masto:
- 2700 mm duplex
- Nostokorkeus 2713 mm
- Maston korkeus maksimissaan 3160 mm
- Rakennekorkeus 1845 mm
- Haarukkapituus 1150 mm
- Haarukkaleveys 570 mm
Runko:
- Kokonaispituus 1760 mm
- Kokonaisleveys 826 mm
- Paino akun kanssa 700 kg
Moottorit
- Ajomoottori 0,65 kW/DC
- Nostomoottori 3 kW/DC
Varusteet
- Huoltovapaa AGM-akku
- Akku 2X12V / 105Ah
- Laturi 15Ah / 24V