Yale ERC050VGN36TE085
类别
电动叉车
品牌/型号
Yale ERC050VGN36TE085
生产年份
2016
使用小时
1410 小时
设备所在位置
WEST SENECA, New York
国家
美国
马斯客 ID
AFC16841
详细信息
内部库存编号
生产号/编号
A968N14490P
其他信息
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.