海斯特 H12.00XD-6
类别
柴油叉车
品牌/型号
海斯特 H12.00XD-6
生产年份
2022
使用小时
3896 小时
国家
丹麦
马斯客 ID
FE9D4B10
详细信息
内部库存编号
最大起重能力
最大举升高度
4500 mm
叉杆
双工的
重心距离
600 mm
货叉托架
整体侧移
货叉长度
2440 mm
驱动高度
3880 mm
车厢
封闭式车厢
发动机
Mercedes Benz 933.917-C-0272723
其他信息
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 4500 Maskinbredde (mm): 2500 Gaffelbredde (mm): 200 Gaffeltykkelse (mm): 75 Førerpladsudstyr: USB port|Nødstop|Radio med højttalere|Aircondition|Justerbar ratstamme|Læselampe|Sidespejle|Visker/vasker frontrude|Kopholder|Panoramaspejl|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Mekanisk sæde|Visker/vasker toprude 24V Lys: Belysning til offentlig vej|Blitzblink|Ekstra arbejdslys for|LED lys|Arbejdslys Udstyr: Tvillinghjul|Stænklapper bag|Advarselstrekant|NATO-stik Mastudstyr: Lastakkumulator