Cilinder D2030250C - Cylinder/Zylinder
类别
液压
品牌/型号
附加选项
propertynames.pp_antique_0
设备所在位置
GOOR
国家
荷兰
马斯客 ID
BEDE109D
详细信息
内部库存编号
A00230
成交条件
propertynames.pp_deliveryterms_0
其他信息
Stock number: A00230 Brand: Type 1: D2030250C Type 2: D2030250C S/N: - Machine: - Part number: - Type: Dubbelwerkend Slag: 250 mm Zuiger: Ø30 mm Zuigerstang: Ø20 mm Minimale lengte: 386 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek