DEGRA - Hydraulic Winch - DHW34-100-85-24-ZPN
类别
工作船/驳船
品牌/型号
生产年份
2020
附加选项
未使用,租赁
设备所在位置
Numansdorp
国家
荷兰
一般等级
1
马斯客 ID
92E74EF1
详细信息
内部库存编号
1038
证书
CE认证
附属装置
SPECIFICATIES Capaciteit Max. trekkracht 1e laag 100 kN 185 bar Max. houdkracht 150 kN Max. haalsnelheid 1e laag 10 m/min 80 L/min Draadberging Draaddiameter 24 mm Max. draadberging 85 m Drum buitendiameter 616 mm Drum binnendiameter 400 mm Drum lengte 510 mm Technische details Tandwielkast KC24 i=37,5 Afmetingen Lengte 771 mm Breedte 708 mm Hoogte 646 mm Gewicht excl. draad 548 kg