HAB S195-24D4WDS
生产年份
2013
国家
德国
一般等级
1
马斯客 ID
86EDCEA9
定价
选择币种
价格
详细信息
工作高度
19.4 m
内部库存编号
电源类型
柴油机
毛重
10000 公斤
最大起重能力
750 公斤
运输尺寸(长x宽x高)
4830 x 2490 mm
成交条件
EXW
证书
CE认证
其他信息
Manufacturer: HAB Model: S195-24D4WDS Year of build: 2013 Condition: Used Data: Max. working height: 19,35 m Platform height: 17,35 m Lifting capacity: 750 kg Lifting capacity on extension: 750 kg Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m Platform length pushed out: 7,22 m Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m Movable up to working height: 19,35 m Ground clearance: 0,25 m indoor use only: no Drive type: Diesel Empty weight: 10.000 kg Special features: white tires, all-wheel-drive, extendable ground supports, soot filter, generator 24V - 230V, anchor points for Personal Fall Protection Equipment (PFPE).