Kennis Stenenklem K1-510-60-5 t.b.v. draai-kantelstuk
类别
抓斗
品牌/型号
生产年份
1992
附加选项
翻新
设备所在位置
Udenhout, Noord-Brabant
国家
荷兰
一般等级
1
马斯客 ID
AD47E55A
详细信息
内部库存编号
1494
最新检验记录
先前车主有几个
1
售后服务记录
下列机器的装配过程
Autlaadkraan of graafmachine voorzien van draai-kantelstuk
工作承压力
180 酒吧
需要的液压流量
20 l/min
排放标准
第V阶段
运输尺寸(长x宽x高)
1100 x 1300 x 1300 mm
运输状态重量
250 公斤
状态/质保
制造国
荷兰
其他信息
Nette Kennis premium stenenklem , ideaal voor onder draai-kantelstuk (excl.CW 30-S60 opname) Voorzien van NIEUWE klemcilinder 100 x 60 x 510 mm Nieuwe slangenset Type K1-510-60-5 Klem breedte 1300 mm Opening 700 - 1100 mm Inwendige hoogte 1050 mm Capaciteit ca. 2500 kg Mechanisch en hydraulisch werkend test. Meer informatie ? Graag even bellen !