Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
类别
其他组件
品牌/型号
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
设备所在位置
Muskogee, Oklahoma
国家
美国
马斯客 ID
C71E6BBD
详细信息
内部库存编号
生产号/编号
0FMX36E011525
其他信息
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.