Dresser Galion SP600.SP780
向卖家询价
打印
信息
类别
沥青路面铣刨机|铣刨机
品牌/型号
Dresser Galion SP600.SP780
生产年份
1992
使用小时
3193 小时
设备所在位置
Posušje
国家
波斯尼亚 黑塞哥维那
一般等级
马斯客 ID
172CA49F
详细信息
毛重
发动机
Detroit 6V92TA
发动机输出功率
264 kW (359 马力)
附属装置
Air conditioning, lighting, milling width 2000mm, 200mm depth milling, machine width 2450mm ,hydrostatic drive, water tank, reversing alarm, automatic and manual leveling, conveyor 7500mm and width 600mm, conveyor in both directions, conveyor dispenser