Remcilinder BCS20100X - Brake cylinder/Zylinder
类别
液压
品牌/型号
附加选项
未使用
设备所在位置
GOOR
国家
荷兰
马斯客 ID
663E60A6
详细信息
内部库存编号
A00229
成交条件
propertynames.pp_deliveryterms_0
其他信息
Stock number: A00229 Brand: Kramp Type 1: BCS20100X Type 2: BCS20100X S/N: - Machine: - Part number: - Type: Enkelwerkend Slag: 100 mm Zuigerstang: Ø20 mm Minimale lengte 300 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek