Cilinder D3050100C - Cylinder/Zylinder
类别
液压
品牌/型号
附加选项
未使用
设备所在位置
GOOR
国家
荷兰
马斯客 ID
A24843CF
详细信息
内部库存编号
A00232
成交条件
propertynames.pp_deliveryterms_0
其他信息
Stock number: A00232 Brand: Type 1: D3050100C Type 2: D3050100C S/N: - Machine: - Part number: - Type: Dubbelwerkend Slag: 100 mm Zuiger: Ø50 mm Zuigerstang: Ø30 mm Minimale lengte: 256 mm *** Nieuw / New / Neu *** Hydraulic cylinder / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinder Hydraulic cylinders / Hydraulik Zylinder / Hydrauliek cilinders Hydraulic / Hydraulik / Hydrauliek