康明斯 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set
类别
柴油发电机
品牌/型号
生产年份
0
使用小时
1461 小时
设备所在位置
Lake Worth, Texas
国家
美国
马斯客 ID
416521DB
详细信息
内部库存编号
其他信息
Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set Cummins 6 Cylinder Diesel Engine, 187.5 kVA/150 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V / 480 V Rated Voltage, 150 kVA,/150 kW, Rated Single Phase Output, Bottom Mounted Fuel Tank, Lunette Ring Carrier Trailer