DEGRA Winch/Lier/Winde 30 Tons DHW488-300-300-38-
打印
信息
类别
工作船/驳船
品牌/型号
生产年份
2020
附加选项
未使用
设备所在位置
Numansdorp, Zuid-Holland
国家
荷兰
一般等级
马斯客 ID
CE5475BA
定价
选择币种
价格
详细信息
内部库存编号
1057
成交条件
EXW
证书
CE认证
附属装置
SPECIFICATIES
Capaciteit
Max. trekkracht 1e laag 300 kN 280 bar
Max. houdkracht 500 kN
Max. haalsnelheid 1e laag 24 m/min 200 L/min
Draadberging
Draaddiameter 38 mm
Max. draadberging 480 m
Drum buitendiameter 1430 mm
Drum binnendiameter 810 mm
Drum lengte 1190 mm
Technische details
Tandwielkast IGT220W3 i=246
Afmetingen
Lengte 2018 mm
Breedte 1560 mm
Hoogte 1505 mm