DEGRA - Hydraulic Winch - DHW34-100-85-24-ZPN
向卖家询价
打印
信息
类别
工作船/驳船
品牌/型号
生产年份
2020
附加选项
未使用,租赁
设备所在位置
Numansdorp
国家
荷兰
一般等级
马斯客 ID
92E74EF1
详细信息
内部库存编号
1038
证书
CE认证
附属装置
SPECIFICATIES
Capaciteit
Max. trekkracht 1e laag 100 kN 185 bar
Max. houdkracht 150 kN
Max. haalsnelheid 1e laag 10 m/min 80 L/min
Draadberging
Draaddiameter 24 mm
Max. draadberging 85 m
Drum buitendiameter 616 mm
Drum binnendiameter 400 mm
Drum lengte 510 mm
Technische details
Tandwielkast KC24 i=37,5
Afmetingen
Lengte 771 mm
Breedte 708 mm
Hoogte 646 mm