芬特 FT1167MT36
打印
信息
类别
拖拉机/农用车
品牌/型号
芬特 FT1167MT36
生产年份
2024
使用小时
372 小时
设备所在位置
Hankinson, North Dakota
国家
美国
马斯客 ID
76D3EC2C
定价
选择币种
价格
不含增值税
详细信息
拖拉机类型
农用拖拉机
生产号/编号
F1167CRNNG1229
内部库存编号
M034576
其他信息
2 FREE HYD RET FLOW DUAL DB
32 TRACK FRAME WEIGHTS 5930LB
36 IDLER WEIGHTS 4500LBS
36" GEN AG CAMSO 4500 TRACKS
CAB SUSPENSION DELUXE
CONTOUR ASSISTANT
DEBRIS EJECTORS WIDE
DRAWBAR CAT 5 HYD CONTROL
DRIVE WHEEL WEIGHTS 2 OUTER
DUAL AUX CASE DRAIN DB
ENGINE BLOCK HEATER 120V
FENDT GUIDE PLUS PKG TRIMBLE
FIRE EXTINGUISHER BRACKET
FOOT REST
FRONT BELLY GUARD
FRONT MONOBLOCK 4400LBS
FT1167_BASE_TF4_NA
FUEL LINES HIGH CAPACITY
HANDRAIL INBOARD
HISTORIC PERFORMANCE
HORIZONTAL ACCESSORY MOUNT PKG
HYD PUMP 116GPM LEVEL SUSP DB
POWER BEYOND DB
POWERTRAIN W PTO WIDE DB
PREMIUM DASHBOARD
RADAR SENSOR 24.1GHZ
STEERING WHEEL CONTROLS
STEPS PIVOTING
SUMP HEATER 120V